Shen Valentini

Si ta planifikoni nje dit romantike me te dashurin / dashuren tuaj vini re keto detaje 1.Dergojani te dashurit tuaj nje tuf me lule (trendafile) tkuqe,simboli i romances dhe pasionit 2.Shkrujani nje poezi dashurie perderisa ajo eshte ne pun apo ne shtepi dhe tentoni ta befasoni ate

Home � � Si te bejm Seks per her te par

Si te bejm Seks per her te par

A keni pasur marrdhenie seksuale ndonjeher !!?? Deshironi te dini se si behet
ne rregull me ndiqni ne msimin qe do tju jap femij dhe adoleshent.
1.e para mbi te gjitha eshte se nuk do te jemi krejt knaqsi
do te fillojm nga nje pikpamje se nje femer me nje mashkull
duhet te ket marrdhenie.
por ngadal nuk keni pasur asnjeher marrdhenie !!??
mir pra ndiqni keto msime qe do tjua tregoj dhe do te jeni
gati qe te kaloni nje nat te ngroht

2. se pari bej nje dush dhe kujdesu qe te kesh veshur veshje te
brendshme te pastera! kjo eshte shum me rendesi,sepse mund te keni
ndonje rastesi edhe per dreq ajo deshiron qe te shijoj pjest
e tua intime me dhemb dhe po te mos te keni veshje te brendshme
te pasterta do te ishte pak si e sikletshme

3.pastaj shtrije femren tuaj ne shpin dhe fillo te largosh te gjitha
rrobat e saja dhe tuat!! uhh kjo eshte me shum rendesi kur beni seks
asgje perveq Nje Prezervativit nuk do te ishte e nevojshme

4.kur ajo eshte e shtrit ne shpin dhe eshte krej nudo fillo te
ferkosh ngadal pjest intime te saj perderisa ju vazhdoni te
puthni pjesen e qafes kjo e eksiton femren mjaft

5. tasht ndrroj pozitat tasht ferkoje qafen dhe fillo te puthesh
pjest intime te saj, perderisa jeni duke puthur pjest e saj intime
kini kujdes ju fillestar se mund ti ngatrroni birat dhe sbesoj qe do te ishte
e kendshme

6.kur e shihni se eshte gati dhe mjaft e nxeht per seks hapjani kembet
nese jeni tip pertas ateher lejoni ate qe te hyp mbi ju dhe kadale
futni pjesen tuaj intime ne pjesen e saj intime

7.pasi qe keni futur ngadale filloni te beni si pompa jasht dhe mrena
ngadalsone dhe shpejtone ne raste . vazhdoni te beni ket gjest per rreth
35 sekonda deri n45 sekonda 1 minut 10 minuta nvaret sa mundeni ju mirpo
kur e vreni se jeni gati per sperm atehere largojeni pjesen tuaj intime
nga pjesa e saj nese nuk deshironi qe mas 9-muajve te keni nje
femij qe do tju prish gjumin qdo nat.

8.Pasi qe ta keni kryer pushoni pak dhe me pastaj beni nje dush
dhe shpresoj qe te jeni knaqur me si te beni seks per her te par.

Tags:

0 comments to "Si te bejm Seks per her te par"

Leave a comment